Válasszon nyelvet
Choose your language
Wähle deine Sprache

Karrier

       Új munkatársat keresünk budapesti telephelyünkre az alábbi pozíciókba, melyekről az alábbiakban többet megtudhat:

A HOLES-MŰANYAG-SIKLÓCSAPÁGY Kft. műanyag termékek kereskedelmével és forgácsolt
alkatrészek gyártásával foglalkozik 30 éve. A hazai és nemzetközi piacot látja el műanyag
forgácsolt alkatrészekkel, emellett alumínium megmunkálás terén is meghatározó piaci
szereplő. Nyugat-Európai ügyfelei az ipar számos területein tevékenykednek. Budapesti
központunkba keresünk rátermett kollégát a következő munkakörbe:

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

Milyen munka vár Rád?:
• Műszaki rajzok értelmezése
• Gyártástechnológiai előkalkulációk készítése
(alapanyag-szükséglet, gyártási idő)
• Ajánlatok műszaki előkészítése
Műszaki adatok rögzítése a
gyártásirányítási rendszerbe
• Közreműködés kiemelt szakmai
projektekben
• Kommunikáció az irodai élet és
a műhely között

Téged keresünk, ha:
• Gépészeti szakközépiskolát végeztél vagy
gyártástechnológiai asszisztens
végzettséggel rendelkezel
• Legalább középfokon beszélsz angolul
• Egyszerű műszaki rajzok készítése nem
okoz gondot
Műszaki rajzolvasásban jó vagy
• Csapatjátékos vagy
• Analitikus és kombinatorikus
szemlélettel rendelkezel
• Rugalmas és alkalmazkodó
személyiséged van

Mit nyújtunk számodra?
• Kiszámíthatóságot és stabilitást, biztos
céghátteret
• Pontos, versenyképes, bejelentett fizetést
• Családias légkört
• Tervezhető munkaidőt (8.00-16.20)
• Munka-magánélet egyensúlyát
Év végi és évközi bónuszlehetőséget
• Jövőbeni magasabb műszaki pozíció
betöltése
• Munkaruházatot
• Fejlődési, tanulási lehetőséget
• Kulturált munkakörülményeket

Pályakezdők és gyakorlattal rendelkező szakemberek jelentkezését egyaránt várjuk!
Gyártástechnológiai tapasztalat előnyt jelent. A munkakör nagyrészt irodai munka.

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület, Baross u. 46.
Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk: info@holes.hu
Kontakt: Gondos István (tel.: +36 20 410 3434)

Cégünkről további információ a www.holes.hu címen.