Válasszon nyelvet
Choose your language
Wähle deine Sprache

Karrier

Új munkatársat keresünk budapesti telephelyünkre az alábbi pozíciókba, melyekről az alábbiakban többet megtudhat:

A HOLES-MŰANYAG-SIKLÓCSAPÁGY Kft. műanyag termékek kereskedelmével és forgácsolt
alkatrészek gyártásával foglalkozik 30 éve. A hazai és nemzetközi piacot látja el műanyag
forgácsolt alkatrészekkel, emellett alumínium megmunkálás terén is meghatározó piaci
szereplő. Nyugat-Európai ügyfelei az ipar számos területein tevékenykednek. Budapesti
központunkba keresünk rátermett kollégát a következő munkakörbe:

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

Milyen munka vár Rád?:
Műszaki rajzok értelmezése
Gyártástechnológiai előkalkulációk készítése
(alapanyag-szükséglet, gyártási idő)
Ajánlatok műszaki előkészítése
Műszaki adatok rögzítése a
gyártásirányítási rendszerbe
Közreműködés kiemelt szakmai
projektekben
Kommunikáció az irodai élet és
a műhely között

Téged keresünk, ha:
Gépészeti szakközépiskolát végeztél vagy
gyártástechnológiai asszisztens
végzettséggel rendelkezel
Legalább középfokon beszélsz angolul
Egyszerű műszaki rajzok készítése nem
okoz gondot
Műszaki rajzolvasásban vagy
Csapatjátékos vagy
Analitikus és kombinatorikus
szemlélettel rendelkezel
Rugalmas és alkalmazkodó
személyiséged van

Mit nyújtunk számodra?
Kiszámíthatóságot és stabilitást, biztos
céghátteret
• Pontos, versenyképes, bejelentett fizetést
Családias légkört
Tervezhető munkaidőt (8.00-16.20)
Munka-magánélet egyensúlyát
Év végi és évközi bónuszlehetőséget
Jövőbeni magasabb műszaki pozíció
betöltése
Munkaruházatot
Fejlődési, tanulási lehetőséget
Kulturált munkakörülményeket

Pályakezdők és gyakorlattal rendelkező szakemberek jelentkezését egyaránt várjuk!
Gyártástechnológiai tapasztalat előnyt jelent. A munkakör nagyrészt irodai munka.

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület, Baross u. 46.
Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk: info@holes.hu
Kontakt: Gondos
István (tel.: +36 20 410 3434)

Cégünkről további információwww.holes.hu címen.